Ahşap Duvar Saati

Ahşap Duvar Saati

AHŞAP TABLO 


 Evinizde dekorasyondan bahsettiğimiz zaman en çok tercih edilenler arasında duvar dekorasyonu için kullanılan ürünler geliyor. Bunların başında da ahşap tablolar yerini almış durumda. Tablolar dekorasyon konusunda önemli bir parça ve her şeyin tamamlanmasının ardından boş duvarın süslemesi tablo sayesinde yapılmaktadır. Duvarınız için ahşap tablo satın almaya karar verdiğinizde ise sitemi üzerinde size çok sayıda alternatif sunuluyor. Bu seçenekler arasında yer alan modellerden  
Neden Ahşap Tablo Seçmelisiniz?
Ev dekorasyonunuz ister modern çizgilere sahip olsun isterseniz de klasik bir tarzda olsun ancak duvardaki tablolarınız her zaman dekorasyonunuzu tamamlayacak bir ortam yaratır. Ahşap tablolar ise bu açıdan dekorasyonda tüm renklerle ve mobilyalarla da uyum gösterecektir. Bir ev dekorasyonunu minimalist ya da country tarzında değerlendirebilirsiniz tüm dekorasyon fikirlerine uygun olan ahşap tablo çeşitlerini de yine sitemiz üzerinde bulabileceksiniz. 
Ahşap tabloların en önemli özellikleri arasında sıcak ve şık bir atmosfer oluşturuyor olmasıdır. Özellikle de ünlü ressamların eserlerinin orijinal desenlere uygun bir şekilde sunulmuş olması ister istemez duvarınızın da öne çıkmasına neden oluyor.  
 Ahşap Tablo Modelleri Arasında Neler Var?
Ahşap tablo modelleri arasında çok fazla çeşit bulunuyor. Örneğin Picasso eseri olabilir ya da bu eserin bir benzeri. Ahşap bir malzemenin üzerine yapılan baskıyla mükemmel sonuçlar ortaya çıkarılacaktır. Kategorimiz içerisinde yer alan modellerin tamamı sizin isteğiniz ve tercihinize göre oluşturulmuş. Firmamız sizin için ahşap malzemelerden yapılmış olan tuvallerin üzerine ünlü resimleri de derleyerek bir araya getirmiştir. Ahşap boyama modellerimizde ilginizi çekecek tarzda özelliklere sahip. İsterseniz MDF tablolarımızı da yine sitemiz üzerinden inceleyebilir ve de satın alabilirsiniz. Ahşap tablolar kolay silinebilme özelliği sayesinde daha fazla kullanışlı olduğunu belirtelim.

Ahşap Duvar Saatlerimiz 12 mm ahşap kalınlıgında  uzerı lazer kesımlı rakam ve dekoratf kesimli şekillerle süslüdür akar mekanizma  garantilidir .

asma aparatı  mevcuttur saatlerimizde 

 

Bu kategoride ürün bulunamadı.